Konferencje Katowice - 107 obiektów konferencyjnych

www.konferencjekatowice.com

Strona głównaStrona główna Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy

Partner serwisu:Salekonferencyjne.pl

 
Konferencje w Katowice

Nazwa konferencji:IX Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji

Obiekt:Międzynarodowe Centrum Kongresowe Katowice, pl. Sławika i Antalla 1

Miejscowość:Katowice

Data rozpoczęcia:2016-10-13

Data zamknięcia:2016-10-15

Organizator:Business Service Galop

Opis:Tematem Kongresu jest: Interdyscyplinarna współpraca – przyszłość europejskiego modelu funkcjonowania PRM (Physical and Rehabilitation Medicine).
Celem Kongresu jest przedstawienie i popularyzowanie zasad kompleksowej rehabilitacji prowadzonej przez interdyscyplinarny zespół, zgodnie z aktualnymi wytycznymi biopsychospołecznego modelu rehabilitacji. Medycyna oparta na faktach, przypisująca pacjentów do poszczególnych jednostek chorobowych oraz szybko dokonujący się postęp medycyny sprawiają, że z pola widzenia znika osoba chora i jej potrzeby. Holistyczne podejście do pacjenta
to umiejętność syntezy wszystkich danych medycznych i ocena przełożenia tej wiedzy na ograniczenia funkcjonalne chorych. Współczesna rehabilitacja, nazywana na świecie PRM Physical and Rehabilitation Medicine (medycyna fizykalna i rehabilitacja), stanowi podstawę nowoczesnych systemów ochrony zdrowia, w których mają być stosowane skuteczne interwencje, podnoszące jakość życia niepełnosprawnych. Konieczność interdyscyplinarnej i interprofesjonalnej współpracy, jak się dzisiaj wydaje, to jedyna skuteczna droga, dzięki której możliwe jest rozwiązanie wieloaspektowych problemów niepełnosprawnych oraz stworzenie efektywnego systemu biopsychospołecznego modelu rehabilitacji, mającego na celu poprawę w zakresie funkcji, struktur ciała oraz aktywności i uczestnictwa przy uwzględnieniu czynników w kontekście środowiska i osoby niepełnosprawnej. Mamy nadzieję, że IX Kongres PTReh stanie się interdyscyplinarnym forum wymiany wiedzy oraz doświadczeń. Zaplanowano cześć wykładową, warsztatową dyskusję okrągłego stołu oraz sesję studencką.
Na Kongres zapraszamy lekarzy wszystkich specjalności, fizjoterapeutów, terapeutów zajęciowych, pielęgniarki i wszystkich innych profesjonalistów zaangażowanych w proces rehabilitacji.
Rejestracja oraz szczegóły dostępne na stronie: www.ptreh.katowice.pl

Znajdź obiekt

Ilość miejsc w sali od do

Standard obiektu

* * * * . . dostępny 1 obiekt pokaż

* * . . . . dostępny 1 obiekt pokaż

Polecamy obiektywoj. śląskie

Kompleks Opolska 22 - Centrum Konferencyjne

Kompleks Opolska 22 - Centrum Konferencyjne

Katowice

Sal konferencyjnych7

Miejsc noclegowych0

więcej Zobacz więcej

Business Center 1

Business Center 1

Katowice

Sal konferencyjnych5

Miejsc noclegowych0

więcej Zobacz więcej

Q Hotel Plus Katowice

Q Hotel Plus Katowice

Katowice

Sal konferencyjnych2

Miejsc noclegowych242

więcej Zobacz więcej

Zobacz również